Duyurular

 • is-guvenligi-ve-is-guvenligi-uzmani - İş Güvenliği işçilerin, çalışanların daha doğrusu sigortalı çalışanların iş kazalarına uğramalarını önlemek amacıyla güvenli bir çalışma ortamını hazırlamaktır. Bu ortamın hazırlanması için alınması gereken tüm tedbirlere ''İş Güvenliği'' denir.

  İŞ GÜVENLİĞİ VE İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI

  İş Güvenliği işçilerin, çalışanların daha doğrusu sigortalı çalışanların iş kazalarına uğramalarını önlemek amacıyla güvenli bir çalışma ortamını hazırlamaktır. Bu ortamın hazırlanması için alınması gereken tüm tedbirlere ''İş Güvenliği'' denir.

 • belgesicomtr-is-guvenligi-hizmetleri - Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının uzun süredir üzerinde durduğu ve yakın bir dönemde tamamen zorunlu bir hale getirilen iş güvenliği eğitimi, iş hayatının güvenilirliği açısından büyük bir öneme sahiptir.

  BELGESİ.COM.TR İŞ GÜVENLİĞİ HİZMETLERİ

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının uzun süredir üzerinde durduğu ve yakın bir dönemde tamamen zorunlu bir hale getirilen iş güvenliği eğitimi, iş hayatının güvenilirliği açısından büyük bir öneme sahiptir.

 • karsiyaka-carsi-yenileniyor-tente-0216430806005321536911 - KARŞIYAKA Belediyesi, kentin en kalabalık ve en gözde merkezlerinden biri olan Karşıyaka Çarşısı'nı daha modern TENTE ve düzenli bir görünüme kavuşturacak. Yer döşemelerinden aydınlatmalara, kent mobilyalarından estetik dış görünüme kadar pek çok değişikliği içeren proje için esnafın ve vatandaşların da görüşleri alındı.TENTE

  Karşıyaka Çarşı yenileniyor TENTE 02164308060-05321536911

  KARŞIYAKA Belediyesi, kentin en kalabalık ve en gözde merkezlerinden biri olan Karşıyaka Çarşısı'nı daha modern TENTE ve düzenli bir görünüme kavuşturacak. Yer döşemelerinden aydınlatmalara, kent mobilyalarından estetik dış görünüme kadar pek çok değişikliği içeren proje için esnafın ve vatandaşların da görüşleri alındı.TENTE

 • memorial-hastanesi-nden-denizde-1-saatten-fazla-kalmayin-uyarisi-atasehir - Prof. Dr Kavaklı ayrıca güneş ışığını ve sıcaklığını kendine çekmemesi için açık renkli şemsiyeler,tenteler,tente,branda,mafsallı tente ya da hava sirkülasyonunu sağlayan hasır şemsiyeler tercih edilmesi gerektiğini belirtti.ataşehir

  Memorial Hastanesi' nden "Denizde 1 saatten fazla kalmayın" uyarısı ATAŞEHİR

  Prof. Dr Kavaklı ayrıca güneş ışığını ve sıcaklığını kendine çekmemesi için açık renkli şemsiyeler,tenteler,tente,branda,mafsallı tente ya da hava sirkülasyonunu sağlayan hasır şemsiyeler tercih edilmesi gerektiğini belirtti.ataşehir

 • mehmet-salman-hizli-basladi-sariyer - Hastanenin ön tarafında bulunan hastalar için dinlenme yeri olarak konulan bankların, güneşli günlerde serin bir ortan oluşturmak amacıyla üzerleri tenteyle kapatıldı.SARIYER

  Mehmet Salman hızlı başladı SARIYER

  Hastanenin ön tarafında bulunan hastalar için dinlenme yeri olarak konulan bankların, güneşli günlerde serin bir ortan oluşturmak amacıyla üzerleri tenteyle kapatıldı.SARIYER

 • azerbaycan-da-uluslararasi-turizm-fuari-nda-mgd-grup- - Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı'na 42 ülkeden 371 şirket katılıyor. Fuara 30 şirketle katılan Türkiye Firmaları içerisin de bulunup Mgd Grup olarak ülkemizi temsil ettik

  Azerbaycan'da Uluslararası Turizm Fuarı'nda MGD GRUP

  Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı'na 42 ülkeden 371 şirket katılıyor. Fuara 30 şirketle katılan Türkiye Firmaları içerisin de bulunup Mgd Grup olarak ülkemizi temsil ettik

 • agac-altinda-olen-kadinin-cenazesinde-tente-dusebilir-uyarisi - TENTE TAMİR VE BAKIMLARINI ASLA GECİKTİRMEYİN.ARAYIN YAPALIM,TAMİR EDELİM 02164308060-05321536911Beykoz'da kafenin üzerine ağaç devrilmesi sonucu ağır yaralanan ve hastanede yaşamını yitiren işletme sahibi Suzan Özpeynirci Şişli Camii'nde son yolculuğuna uğurlandı. Özpeynirci'nin cenaze namazının kılındığı cami bahçesindeki tentelerdeki, 'Dikkat tente arızalıdır, üzerinize düşebilir' yazısı görenleri şaşkına çevirdi.

  Ağaç altında ölen kadının cenazesinde 'tente düşebilir' uyarısı

  TENTE TAMİR VE BAKIMLARINI ASLA GECİKTİRMEYİN.ARAYIN YAPALIM,TAMİR EDELİM 02164308060-05321536911Beykoz'da kafenin üzerine ağaç devrilmesi sonucu ağır yaralanan ve hastanede yaşamını yitiren işletme sahibi Suzan Özpeynirci Şişli Camii'nde son yolculuğuna uğurlandı. Özpeynirci'nin cenaze namazının kılındığı cami bahçesindeki tentelerdeki, 'Dikkat tente arızalıdır, üzerinize düşebilir' yazısı görenleri şaşkına çevirdi.

 • -protokol-tente-ogrenciler-semsiye-altinda - Protokol üyeleri gerilen tentenin altında durup yağmurdan korunurken, öğrenciler Vali Yardımcısı Ahmet Ali Barış'ın gelişini şemsiyelerini açarak beklemeye çalıştı.

  Protokol tente, öğrenciler şemsiye altında

  Protokol üyeleri gerilen tentenin altında durup yağmurdan korunurken, öğrenciler Vali Yardımcısı Ahmet Ali Barış'ın gelişini şemsiyelerini açarak beklemeye çalıştı.

 • dev-semsiye-kuresel-isinmaya-karsi - Panjur, tente, kapı-geçiş sistemleri ve güneşten koruma sistemlerine yönelik Messe Stuttgart Ares Fuarcılık tarafından organize edilen R+T Turkey fuarı 9 ülkeden 116 firmayı bir araya getirdi

  DEV ŞEMSİYE KÜRESEL ISINMAYA KARŞI

  Panjur, tente, kapı-geçiş sistemleri ve güneşten koruma sistemlerine yönelik Messe Stuttgart Ares Fuarcılık tarafından organize edilen R+T Turkey fuarı 9 ülkeden 116 firmayı bir araya getirdi

 • branda-ve-tente-sistemleri - Türkiye'de Branda ve Tente Sistemlerinde Profesyonel, kaliteli, güvenilir hizmet veren tek firma olmanın verdiği gururla büyümekteyiz.

  Branda ve Tente Sistemleri

  Türkiye'de Branda ve Tente Sistemlerinde Profesyonel, kaliteli, güvenilir hizmet veren tek firma olmanın verdiği gururla büyümekteyiz.

 • eregli-de-ulu-cami-avlusuna-tente-monte-edildi - Konya'nın Ereğli İlçe Belediyesi ve hayırsever vatandaşların destekleri ile ilçenin en önemli tarihi yapılarından bir tanesi olan Ulu Cami bahçesine tente sistemi montajı yapıldı.

  EREĞLİ'DE ULU CAMİ AVLUSUNA TENTE MONTE EDİLDİ

  Konya'nın Ereğli İlçe Belediyesi ve hayırsever vatandaşların destekleri ile ilçenin en önemli tarihi yapılarından bir tanesi olan Ulu Cami bahçesine tente sistemi montajı yapıldı.

 • camilere-tente-destegi - Karaköprü Belediyesi tarafından İlçede bulunan camilere cemaatin güneşten korunması ve yağmurlu günlerde daha rahat ibadet edebilmeleri için tenteler yapılıyor.

  Camilere tente desteği

  Karaköprü Belediyesi tarafından İlçede bulunan camilere cemaatin güneşten korunması ve yağmurlu günlerde daha rahat ibadet edebilmeleri için tenteler yapılıyor.

 • pazar-yerindeki-tente-kardan-coktu - Manisa'nın Soma ilçesinde zaman zaman etkisini arttıran kar yağışı, ilçe merkezindeki pazar yerinin üstünü kaplayan eternite zarar vererek çökmelere neden oldu.

  Pazar Yerindeki Tente Kardan Çöktü

  Manisa'nın Soma ilçesinde zaman zaman etkisini arttıran kar yağışı, ilçe merkezindeki pazar yerinin üstünü kaplayan eternite zarar vererek çökmelere neden oldu.

 • akom-dan-firtina-uyarisi - İstanbul'u etkisi altına alan yoğun yağış yerini fırtınaya bıraktı. AKOM, saatteki hızının saatte 100 km/s'ye kadar ulaşması beklenen şiddetli rüzgara karşı uyardı

  AKOM'dan fırtına uyarısı

  İstanbul'u etkisi altına alan yoğun yağış yerini fırtınaya bıraktı. AKOM, saatteki hızının saatte 100 km/s'ye kadar ulaşması beklenen şiddetli rüzgara karşı uyardı

 • becker-ihtiyaclara-cevap-veriyor - Otomasyon sistemi üretici Becker yaşamı kolaylaştırmaya devam ediyor.

  Becker İhtiyaçlara Cevap Veriyor

  Otomasyon sistemi üretici Becker yaşamı kolaylaştırmaya devam ediyor.

 • kartepe-belediyesi-nden-camilere-tente-uygulamasi - Kartepe Belediyesi ilçe genelinde bakım ve temizliğe ihtiyacı olan 12 camiye tente uygulamasına başlatıldı.

  Kartepe Belediyesi'nden Camilere Tente Uygulaması

  Kartepe Belediyesi ilçe genelinde bakım ve temizliğe ihtiyacı olan 12 camiye tente uygulamasına başlatıldı.

 • kutahya-belediyesi-nden-camilere-tente - Kütahya Belediyesi, ramazan ayında havaların sıcak olması nedeniyle de cami avlularında ibadet edenler için 20 camiye tente verdi.

  Kütahya Belediyesi'nden Camilere Tente

  Kütahya Belediyesi, ramazan ayında havaların sıcak olması nedeniyle de cami avlularında ibadet edenler için 20 camiye tente verdi.

 • camilere-tente-destegi - Karaköprü Belediyesi tarafından İlçede bulunan camilere cemaatin güneşten korunması ve yağmurlu günlerde daha rahat ibadet edebilmeleri için tenteler yapılıyor.

  Camilere tente desteği

  Karaköprü Belediyesi tarafından İlçede bulunan camilere cemaatin güneşten korunması ve yağmurlu günlerde daha rahat ibadet edebilmeleri için tenteler yapılıyor.

 • branda-ile-ortulu-konteynerda-egitim - Batman'ın Sason ilçesine bağlı Kelhasan köyü Binoni mezrasında okuyan öğrenciler, 2104-2015 eğitim-öğretim yılının ilk dönemini üstü branda ile örtülü konteyner içinde tamamladı.

  BRANDA İLE ÖRTÜLÜ KONTEYNERDA EĞİTİM

  Batman'ın Sason ilçesine bağlı Kelhasan köyü Binoni mezrasında okuyan öğrenciler, 2104-2015 eğitim-öğretim yılının ilk dönemini üstü branda ile örtülü konteyner içinde tamamladı.

 • askin-kanatlari-muzesi-tamamlaniyor - Konya'nın merkez Selçuklu İlçe Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılan Türkiye'nin ilk ve Avrupa'nın en büyük kelebek uçuş alanına sahip Kelebekler Vadisi Parkı, Aşkın Kanatları Müzesi'nin yüzde 90'ı tamamlandı.

  AŞKIN KANATLARI MÜZESİ TAMAMLANIYOR

  Konya'nın merkez Selçuklu İlçe Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılan Türkiye'nin ilk ve Avrupa'nın en büyük kelebek uçuş alanına sahip Kelebekler Vadisi Parkı, Aşkın Kanatları Müzesi'nin yüzde 90'ı tamamlandı.

 • galatasaray-in-caticisi-kartal-a - Vodafone Arena'nın çatısını İz İnşaat yapacak. Aynı firma daha önce Galatasaray'ın stadı Türk Telekom Arena'nın da çatısını yapmıştı.

  Galatasaray'ın çatıcısı Kartal'a

  Vodafone Arena'nın çatısını İz İnşaat yapacak. Aynı firma daha önce Galatasaray'ın stadı Türk Telekom Arena'nın da çatısını yapmıştı.

 • sayili-gunler-kaldi - BURSA Büyükşehir Belediyesi'nin yaptırdığı ve membran kaplama çatısı tamamlanmak üzere olan Timsah Arena'da bu ay içinde Timsah kafasının montajına başlanacağı bildirildi.

  Sayılı günler kaldı

  BURSA Büyükşehir Belediyesi'nin yaptırdığı ve membran kaplama çatısı tamamlanmak üzere olan Timsah Arena'da bu ay içinde Timsah kafasının montajına başlanacağı bildirildi.

 • yahya-kaptan-kapali-pazar-projesi-hazir - İzmit Belediyesi tarafından Yahyakaptan Mahallesi' ne yapılacak kapalı pazarın projesinin hazır olduğu öğrenildi.Belediyenin Etüt Proje Müdürlüğü'nden alınan bilgiye göre Arasta Park yanındaki 10 bin 200 metrekarelik alanda planlanan...

  Yahya Kaptan Kapalı Pazar Projesi Hazır

  İzmit Belediyesi tarafından Yahyakaptan Mahallesi' ne yapılacak kapalı pazarın projesinin hazır olduğu öğrenildi.Belediyenin Etüt Proje Müdürlüğü'nden alınan bilgiye göre Arasta Park yanındaki 10 bin 200 metrekarelik alanda planlanan...

 • cami-bahcelerine-tente-takildi - Çanakkale Belediyesi, kent merkezinde bulunan camilerde gerçekleştirdiği tente yapım çalışmalarını tamamladı.

  Cami Bahçelerine Tente Takıldı

  Çanakkale Belediyesi, kent merkezinde bulunan camilerde gerçekleştirdiği tente yapım çalışmalarını tamamladı.

 • en-gozde-mekan-kugulu-park - Başkan Uğurlu'nun en çok önem verdiği ve kentin en hareketli bölgesinde yer alan Kuğulu Park çalışmaları hız kazandı.

  En Gözde Mekan Kuğulu Park

  Başkan Uğurlu'nun en çok önem verdiği ve kentin en hareketli bölgesinde yer alan Kuğulu Park çalışmaları hız kazandı.

 • google-yapmayi-dusundugu-yeni-merkezinin-planlarini-yayinladi - tente

  Google Yapmayı Düşündüğü Yeni Merkezinin Planlarını Yayınladı

  tente

 • tente-cubugu-belediye-otobusunun-camindan-girdi - Alınan bilgiye göre, Mudanya-Güzelyalı seferini yapan Ümit Özdemir idaresindeki Bursa Büyükşehir Belediyesine ait 16 ​JJK 99 plakalı otobüs, İpar Caddesi'nden Güzelyalı yönüne giderken bir iş yerinin tentesine çarptı.Kaza sonucu dükkanın tente çubuğu, şoför mahallinin yan camından içeri girdi. Başından hafif yaralanan sürücü Özdemir'e olay yerinde sağlık ekipleri tarafından müdahale edildi.İş yerinin sahibine tentesini hatalı açtığı gerekçesiyle 3 bin 981 lira idari para cezası uygulandı.

  Tente Çubuğu Belediye Otobüsünün Camından Girdi

  Alınan bilgiye göre, Mudanya-Güzelyalı seferini yapan Ümit Özdemir idaresindeki Bursa Büyükşehir Belediyesine ait 16 ​JJK 99 plakalı otobüs, İpar Caddesi'nden Güzelyalı yönüne giderken bir iş yerinin tentesine çarptı.Kaza sonucu dükkanın tente çubuğu, şoför mahallinin yan camından içeri girdi. Başından hafif yaralanan sürücü Özdemir'e olay yerinde sağlık ekipleri tarafından müdahale edildi.İş yerinin sahibine tentesini hatalı açtığı gerekçesiyle 3 bin 981 lira idari para cezası uygulandı.