HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA - MGD Group 2009 yılından itibaren Azerbeycanda hizmet vermektedir. Firmamız Tente,Cam Balkon ve Membran (gölge ve örtü sistemleri) alanında son teknolojileri kullanarak ülkemizde liderliğe yükselmiştir.

MGD Group 2009 yılından itibaren Azerbeycanda hizmet vermektedir. Firmamız Tente,Cam Balkon ve Membran (gölge ve örtü sistemleri) alanında son teknolojileri kullanarak ülkemizde liderliğe yükselmiştir.

Branda ve Tente ,Raylı Cam Balkon Firmalarımızın teklif ettiği ürünler Avrupa ve Türkiye İmalatıdır. Siz değerli müşterilerimize yüksek kaliteli, garantili ve uygun fiyata gölge ve Cambalkon sistemleri teklif ediyoruz. Açılıp-kapanan ve sabit tenteler, yaz ve kış kafeleri, çadır ve zontlar, wintentler, raylıcam ve katlamalı pergole, Özellikle her defasında farklı dizaynda imal edilen membran örtükler size hayallerinizi hayata geçirme fırsatı verecektir. Siz emin ola bilirsiniz ki, yazda ve kış da kara, yağmura, rüzgara ve güneşe karşı devamlı, hayallerinizde canlandırdığınız gölge ve örtü sistemlerini yalnız bizim vasıtamızla elde ede bilirsiniz. 

Ev, villa, restoran, havuz ve diğer mekanlarınızın güzelliğini artırmak, rengarenkliğini canlandırmak, özel görkem ve dizayna kavuşturmak için hizmetinizdeyiz. Firmamızın genel müdürü Mimar Gökhan DEMİR beyin çözümleri ile istediğiniz alanda gölge ve örtü sistemlerinin kullanılmasını elde ede bilirsiniz. Bir çok farklı projelere imza atmış Mimar Gökhan DEMİR beyin önderlik ettiği işinin ehli kadromuz hizmetinize hazırdır. Arzunuza kavuşmak ve farklı olmak için bizimle iletişim kurmanız yeterli